آموزشگاه فرانسه|آموزشگاه زبان فرانسه|آموزشگاه زبان|فرانسه

Before Auschwitz

نوشته شده توسط:
چهارشنبه 10 اسفند 1390-09:18 ب.ظاین  کتاب چشم انداز فرهنگی  از جنگ داخلی  فرانسه، البته به زبان اتگلیسی، برای آشنایی بیشتر با فرهنگ فرانسه.
آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه
لینک دانلود:
http: //tinyurl.com/7c33agfکاملترین دیکشنری فرانسه به فرانسه

نوشته شده توسط:
چهارشنبه 10 اسفند 1390-05:57 ب.ظاین دیکشنری یکی ار کاملترین دیکشنری های دنیاست که من به شما توصیه می کنم

آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه
لینک دانلود :
http ://tinyurl.com/7hju2l2
 

آموزشگاه فرانسه

نوشته شده توسط:
دوشنبه 1 اسفند 1390-02:45 ب.ظ

 زبان فرانسوی, پس از زبان‌های اسپانیایی و پرتغالی سومین زبان پرگویش ور از خانوادهٔ زبان‌های رومی است.

      جمعا حدود 128 میلیون نفر به این زبان صحبت می‌کنند اما تنها 67 میلیون نفر آنان گویش وران مادری این زبان هستند.

       با این حساب از لحاظ تعدد گویش وران مادری, زبان فرانسوی رتبهٔ هجدهم در جهان را داراست اما از لحاظ گویش وران روزمره رتبهٔ نهم را دارد.

      زبان فرانسوی, زبان رسمی 29 کشور است و می‌‌توان گفت پیش از جنگ جهانی دوم بخصوص در زمینه‌های مثل دیپلماسی,تجارت, و حمل و نقل, زبان بین المللی به حساب می‌‌آمد.

      بسیاری از آثار بزرگ ادبیات دنیا به زبان فرانسه است و شاعران ،نمایشنامه نویسان ، فیلسوفان و هنرمندان بزرگی آثار جاودانه ای به این زبان از خود به یادگار گذاشته اند .

       زبان فرانسه یك زبان بسیار رومانتیك و شاعرانه است و بر خلاف اكثر زبانهای دیگر دارای لحنی خوش و آهنگین در هنگام شنیدن و صحبت كردن می باشد .

      در كشور ما از دیرباز زبان فرانسه آموزش داده می شده و در دوره قاجار به عنوان زبان دوم بعد از فارسی بكار می رفته است ، با اعزام دانشجویان به كشور فرانسه برای تحصیل در رشته های مختلف در زمان رضا خان این اعتبار و گسترش بیشتر از قبل قابل مشاهده بوده است ، تا آنجا كه دانستن زبان فرانسه در خانواده های متمول و رجال یك ضرورت محسوب شده و اكثر فرزندان این خانواده ها از معلمین خصوصی برای آموزش این زبان بهره می برده اند .

  

آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه آموزشگاه فرانسه


دلار قیمت خرید دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم دلار قیمت خرید فروش دلار ارز درهم
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic